Dla firm i korporacji

Oryginalny prezent na każdą okazję!

Strona

Pyszne i zdrowe - miodowe upominki dla pracowników

Dbanie o zdrowie swoich pracowników i utrzymanie jedności zespołu to główne zadania managera i właściciela firmy. Dobre podejście do zatrudnionych pracowników to kolejny niematerialny czynnik motywacyjny, który zwiększa produktywność i lojalność w firmie. Święta państwowe, takie jak Nowy Rok czy Boże Narodzenie, dają okazję do pokazania się jako odnoszący sukcesy menedżer i zrzeszają swoich pracowników. Dobrze dobrane upominki dla pracowników, firm będących partnerami przedsiębiorstwa, mogą nawiązać relacje i podnieść autorytet firmy.

Miód jako prezent dla pracowników

Wysokiej jakości produkty pszczelarskie są korzystne dla zdrowia ludzkiego i prawie nie mają przeciwwskazań. Słusznie więc, uważa się je za prezent uniwersalny i bardzo oryginalny, który zostanie zapamiętany na dłużej.

W przypadku kierowników działów lub dyrektorów firm, z którymi nawiązano współpracę, można zastosować podejście indywidualne, dowiadując się metodami pośrednimi o preferencjach co do rodzaju miodu. Jeśli nie ma takiej możliwości, dobrym wyborem będzie dostępność dużych zestawów z kilkoma smakami do wyboru. Zwykłym pracownikom można wręczyć pięknie zapakowane słoiki lub zestawy miodów po 2-4 sztuki.

Nie należy uważać, że jest to niepotrzebna strata pieniędzy. W końcu lojalni pracownicy pracują z większym zaangażowaniem, aktywniej proponują pomysły na usprawnienie pracy firmy, nie poddają się wezwaniom konkurencji do przejścia na nich ze względu na nawiązane osobiste więzi z kierownictwem.

Wybór miodowego prezentu

Stosowność prezentu zależy od jego przydatności dla odbiorcy i przystępności wartości oraz ceny dla kupującego. Jeśli ten pierwszy, mówiąc o naturalnym miodzie wysokiej jakości, nie budzi zastrzeżeń, to na drugi należy zwrócić uwagę. Uwzględniając budżet przeznaczony na prezenty dla pracowników, sprzedajemy:

  • pojedyncze słoiki o pojemności od 0,25 do 1,2 kg;
  • zestawy po 2-6 odmian miodu o tej samej pojemności;
  • zbiorcze pakowanie kilku rodzajów miodów o różnej objętości.

Jednocześnie nie ma konieczności zakupu dodatkowych pakietów upominkowych. Upominki dla pracowników i firm pakowane są w atrakcyjne drewniane pudełka z kwiatowymi malunkami lub ornamentami lub według potrzeb firmy, możemy stworzyć indywidualną grafikę dopasowaną do firmy. Zabezpieczamy również słoiki podczas transportu. Niektóre opakowania są dodatkowo wyposażone w drewniane patyczki do miodu.