O firmie

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu naszą firmę i produkty marki Mr.PolBee.

 

Wiele firm mówi o sobie "producenci miodu", ale my uważamy, że miodu się nie produkuje - miód się tworzy i robią to pszczoły, a my jedynie dostarczamy ten złoty produkt konsumentom.

Misją firmy

jest promowanie miodu i naturalnych produktów pszczelich z różnych stron świata. Posiadamy miody pochodzenia: litewskiego, rumuńskiego, hiszpańskiego i ukraińskiego. Jesteśmy szczerzy wobec konsumenta, dlatego nie zatajamy kraju pochodzenia. Widać to zwłaszcza na naszych etykietach, gdzie wpisujemy dokładnie, skąd pochodzi dany miód. Jesteśmy dumni z tego, że możemy Państwu przybliżać smaki miodów z różnych krajów.

Obszar naszego działania nie zawęża się tylko do granic Polski – działamy również poza tym terenem. Nasze miody znane są już m.in. w: Niemczech, Włoszech, Chorwacji, Słowacji, Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach Unii. Cały czas rozszerzamy granice firmy i mierzymy w ogólnoświatową sławę.

Tylko my dajemy gwarancje jakości!

Mogą Państwo na każdym etapie dokonywanej transakcji poprosić o wyniki badań i upewnić się, że miód Mr.PolBee spełnia europejskie wymagania jakości. Wyniki badań każdej partii miodu przeprowadzonych przez Mr.PolBee są dostępne do zapoznania się z nimi w naszym biurze. Jesteśmy również gotowi udzielić informacji, kiedy każda partia miodu przechodziła kontrolę weterynaryjną oraz kontrolę WIJHARS. Ponadto mogą Państwo osobiście wysłać nasz miód do dowolnego laboratorium, zamówić badania produktu pod względem bezpieczeństwa, jeśli mają Państwo wątpliwości, i uzyskać wyniki, które pozwolą się ich pozbyć.

Zapewniamy, że nie należy się bać miodu pochodzącego z Ukrainy.

W trakcie całego czasu istnienia naszej firmy jesteśmy gotowi stwierdzić, że ukraiński miód spełniał, i nadal spełnia, wszystkie europejskie normy i standardy jakości. Widzimy, że jakość ukraińskiego miodu odpowiada najbardziej rygorystycznym wymaganiom, zarówno pod względem pozostałości antybiotyków, jak i pod względem zawartości pestycydów oraz metali ciężkich, a także zawartości radionuklidów. Mr.PolBee zleca badania miodu w zakresie parametrów fizykochemicznych produktu, analizy pyłków, obecności antybiotyków, dla każdej otrzymanej partii miodu. Zamawiamy również pakiet badań nad miodem pod kątem fałszowania, który obejmuje badania NMR, C13 oraz kilka innych badań w celu wykrycia obecności zawartości syropów w produkcie.

Oferowane przez nas miody spełniają najwyższe standardy jakości, zachowując niepowtarzalny smak i właściwości użytkowe, a to wszystko potwierdzają badania w akredytowanych laboratoriach tj., QSI, Eurofins, Floramo czy Intereck.

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych. Nie stoimy w miejscu. Wymyślamy, rozwijamy i produkujemy własne produkty. Proces powstawania nowej rzeczy jest ustalony i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z niespożytą energią i wielkimi ambicjami, przez co odpowiedzialnie podchodzimy do współpracy z naszymi klientami! Dzięki doskonałej kadrze wspólnie z Państwem możemy stworzyć niesamowity, oryginalny produkt.

Zespół Mr.Polbee

Nasz zespół

Dział produkcji