Nasza oferta

W swoim asortymencie mamy szeroki wachlarz smaków miodu!

Miód to nie tylko słodki dodatek do herbaty, ale również produkt o wielu korzystnych właściwościach zdrowotnych. Wiele osób docenia jego wartości zdrowotne, które są znane od wieków. Wspomaga układ odpornościowy, łagodzi objawy przeziębienia, a także może wspierać procesy trawienne. Badania pokazują, że miód ma również działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.

Jednak nie tylko właściwości zdrowotne przyciągają konsumentów do miodu. Miód ma również niepowtarzalny smak, który sprawia, że jest idealnym dodatkiem do potraw, wypieków oraz napojów.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór miodów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy miody akacjowe, wielokwiatowe, lipowe, gryczane, a także wiele innych smaków. Każdy z nich posiada wyjątkowe właściwości smakowe i aromatyczne, które pozwolą Ci odkryć nowe, kulinarne doznania. Wybierz swój ulubiony miód i ciesz się jego korzyściami dla zdrowia oraz wyśmienitym smakiem.

Cenimy sobie jakość naszych produktów. Dlatego oferujemy sprzedaż w różnych opakowaniach, standardowo w słoikach o wadze: 250g, 400g, 950g i 1,2kg. Jednakże, nasza firma nie stoi w miejscu. Posiadamy innowacyjne rozwiązania techniczne oraz nowoczesny sprzęt, co pozwala nam rozszerzać asortyment i proponować coraz to lepsze rozwiązania dla naszych klientów. Dzięki temu, możemy zaoferować m.in. miody w specjalnych opakowaniach, które idealnie sprawdzą się jako prezent lub podziękowanie, na przykład za współpracę z kontrahentami.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Dlatego oferujemy miody we własnym opakowaniu i gramaturze. Dzięki temu, nasi klienci mają możliwość stworzenia swojego produktu zgodnie z własnymi preferencjami. Co więcej, oferujemy miody pochodzące z różnych krajów. W naszym asortymencie znajdziesz miody pochodzące z Rumunii, Ukrainy, Litwy, Hiszpanii i wielu innych.

Nasza firma wyróżnia się na tle innych producentów miodu. W odróżnieniu od wielu innych firm, które na etykiecie deklarują pochodzenie „z UE i spoza UE”, co może sugerować mieszankę miodów, my na etykietach produktów deklarujemy prawdziwe pochodzenie miodu, podając nazwę kraju z którego pochodzi. Najwyższa jakość naszych produktów jest gwarantem nie tylko unikalnego smaku, ale również zdrowia i dobrej kondycji organizmu.

Dbamy o jakość naszych produktów. Najwyższa jakość naszych produktów jest potwierdzona przez renomowane europejskie akredytowane laboratoria. Każda partia miodu jest dokładnie przebadana pod kątem składu oraz cech sensorycznych. Dzięki temu, nasi klienci mają pewność, że kupują produkt bezpieczny i pozbawiony sztucznych dodatków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że znajdziecie w niej produkt, który przypadnie Wam do gustu i pozwoli na delektowanie się unikalnym smakiem i aromatem miodu.